NOVINKA 2022 - LYŽAŘSKÝ TÁBOR  JIZERSKÉ HORY O JARNÍCH PRAZDNINÁCH

Horská chata kam pojedeme:

Horská chata se nachází v severočeském Janově nad Nisou, v Jizerských horách. Je ideálním střediskem pro zimní radovánky. 

V zimních měsících se lze téměř vždy spolehnout na bohatou nadílku sněhu. 


O našem táboře: 

Náš dětský tábor nabízí od každého trochu. Celý pobyt budeme spolu s vedoucími řešit různé záhady a užívat si hry a dobrodružství v lese i v táboře. Oddílový program, táborák, diskotéka a všechno to "pravé táborové". Kdo bude chtít, může zkusit spoustu netradičních her a sportů. Pojď s námi tančit, hrát fotbal, divadlo nebo třeba zažít akční celotáborové hry v lese! Třešničkou na dortu celého tábora je krásná jihočeská příroda, malebný areál, nadšená parta vedoucích a nové zážitky, které jsou samozřejmostí!

VĚK: 7 - 17 let

Typ ubytování: Chatky se 4 lůžky, pro starší děti stany s podsadou se 2 lůžky, kapacita tábora je 100 míst

CENA ZAHRNUJE:

Stravu 6x denně, pitný režim, cestovné z Prahy (Modřany) a zpět, ubytování, profesionální výchovný a zdravotnický personál, zapůjčení sportovního vybavení, exkluzivní celotáborový program

STRAVA:

Plná penze + dopolední a odpolední svačina, druhá večeře, pitný režim zajištěn po celý den. Stravování probíhá v jídelně hlavní budovy střediska. Vynikající strava v domácí kvalitě. Máme vlastní kuchyňský personál.


PROGRAM PRO DĚTI

 Nadupaný program od příjezdu po odjezd.

Program našeho letního tábora je koncipován tak, aby bavil malé i velké, holky i kluky. Každý si najde to své, na co bude rád vzpomínat a vyprávět po návratu rodičům. Nejsme místem, kde jen hodíme dětem míč a koukáme, jak si děti hrají. Na všem jsme nechali mnoho času a proto si všechny aktivity chceme užít všichni pěkně společně. Na našem táboře je mnoho netradičních aktivit. Ano, jsou tábory, kde najdete něco z našeho programu, ale jen u nás toho najdete tolik na jednom místě...

Oddílové programy neboli ÓPÉČKA

Hlavní náplní našich táborů jsou především promakané, předem připravené, materiálně zajištěné, rozmanité, zábavné i poučné oddílové programy. 

Celotáborová hra - Každý rok originální téma

Aby si děti odpočinuly od oddílových programů, poznaly další kamarády a kamarádky, trochu více si zasoutěžily, máme jako většina táborů i celotáborovou hru. Tím ale u nás klasika končí. Celotáborou hru se snažíme vždy pojmout velmi netradičně a proto jsme již měli třeba Hvězdnou bránu, Hunger Games, Nekonečný příběh, Hollywood a další...

Za naší celotáborovou hrou je vždy mraky práce, hodiny a hodiny příprav, vymýšlení, ověřování .. ale to hlavní, kopec srandy a nějaké to ponaučení k tomu :) Však uvidíte i v roce 2021 :)