NOVINKA 2022 - LYŽAŘSKÝ TÁBOR  JIZERSKÉ HORY O JARNÍCH PRAZDNINÁCH

BEZVA LYŽÁK V JIZERKÁCH 2022


5. BŘEZNA - 12. BŘEZNA 2022

JANOV NAD NISOU - JIZERSKÉ HORY 

TERMÍN: 5. 3. - 12. 3. 2022
CENA: 6 990 Kč / 7 dní
VĚK: 9 - 17 let

ODJEZD PRAHA

AKTUÁLNÍ OBSAZENOST 100% - VOLNÝCH 0 MÍST

V případě zrušení zájezdu z důvodu vládních opatření, vrátíme zaplacenou částku do 14 dnů!Horská chata kam pojedeme:

Horská chata se nachází v severočeském Janově nad Nisou, v Jizerských horách. Je ideálním střediskem pro zimní radovánky. 

V zimních měsících se lze téměř vždy spolehnout na bohatou nadílku sněhu a díky tomu se budeme prohánět po svazích nedalekých středisek Severák či Bedřichov. Lákavá je také blízkost krásných jizerskohorských rozhleden Slovanka, Bramberk, Královka. V případě nepřízně počasí mají táborníci možnost navštívit liberecký či jablonecký bazén, zoologickou či botanickou zahradu či Severočeské muzeum.


O našem táboře: 

Jako jedni z mála nabízíme nejen skvělou zábavu na lyžích, ale také originální celotáborové hry, odehrávající se na přilehlých zasněžených loukách. V celotáborovce mezi sebou soutěží teamy sestavené tak, aby síly byly vyrovnány a na svahu jsou pak naši táborníci rozděleni do lyžařských oddílů dle svých dovedností. Pro každého účastníka máme připraveno mnoho báječných odměn, cen a diplomů, které potěší. Jsme připraveni i na nedostatek sněhu nebo nepříznivé počasí. Kvalitní zázemí horské chaty s velkou společenskou místností poskytuje nevyčerpatelné možnosti akcí přímo v nedalekém okolí. 
Dopolední lyžovačka, chvíle poledního klidu, odpolední lyžovačka a večerní celotáborová hra nebo osvědčené lahůdky jako kino či diskotéka zaručují tábor, kde se nebude nudit žádný bezva kluk nebo holka.

VĚK: 9 - 17 let

Typ ubytování: Pokoje se 2 - 6 lůžky, kapacita chaty je 30 míst

CENA ZAHRNUJE:

Stravu 5x denně, pitný režim, cestovné z Prahy (Modřany) a zpět, ubytování, profesionální instruktorský a zdravotnický personál, exkluzivní celotáborový program

CENA NEZAHRNUJE:

Skipas, výlet a kapesné. 

STRAVA:

Plná penze + dopolední a odpolední svačina, druhá večeře, pitný režim zajištěn po celý den. Stravování probíhá v jídelně horské chaty. Vynikající strava v domácí kvalitě. Máme vlastní kuchyňský personál.


PROGRAM PRO DĚTI

Nadupaný program od příjezdu po odjezd.

Program našeho lyžařského tábora je koncipován tak, aby bavil malé i velké, holky i kluky. Každý si najde to své, na co bude rád vzpomínat a vyprávět po návratu rodičům. Na všem jsme nechali mnoho času a proto si všechny aktivity chceme užít všichni pěkně společně. Na našem táboře je mnoho netradičních aktivit. Ano, jsou tábory, kde najdete něco z našeho programu, ale jen u nás toho najdete tolik na jednom místě...

Jak program lyžařského tábora probíhá? 

Zimní lyžařský tábor probíhá převážně na svahu, nechybí však ani odpočinkový relaxační den v bazénu a každodenní zábavné večerní programy. Zimní tábor na jarní prázdniny je proto ideální možnost, jak se vaše děti mohou zdokonalit v lyžování, užít si naplno veškeré zimní radovánky, poznat bezva kamarády a vrátit se bohatší o nové zkušenosti i zážitky. 

Co s sebou?

CENY SKIPASU BUDOU UPŘESNĚNY V 11/2021, DLE AKTUÁLNÍCH CENÍKŮ STŘEDISEK!

  • dle ceníku z minulých let cca 3.000,-Kč

Na co nezapomenout? 

léky, které pravidelně užívá, včetně podrobné medikace

Kompletní lyžařská výbava, helma (povinná), lyžařské brýle, oblečení na svah (bunda a kalhoty nebo kombinéza), zimní bunda, oteplovačky, 2x rukavice, 2x čepice, 2x šála, podvlékačky, termo prádlo, zimní nepromokavá obuv, hygienické potřeby (mýdlo, šampón, hřeben, zubní kartáček a pasta), plavky, ručníky, kapesníky, spodní prádlo na počet dní tábora plus náhradní, teplé ponožky na počet dní tábora, teplé pyžamo, 2x nátělník, 3x tričko s krátkým rukávem, 3x tričko s dlouhým rukávem, svetry, mikiny, 2x tepláky, přezůvky, botasky, batůžek na výlety, PET láhev na vodu, termoska, sluneční brýle, opalovací krém, pomáda na rty, sáček na špinavé prádlo, podepsané léky (pokud užívá), kapesné, psací potřeby, dopisní papír, obálky a známky, společenské hry a knihy dle vlastního uvážení.

MOŽNOST ZAPŮJČENÍ VYBAVENÍ NA MÍSTĚ:

(nutno objednat nejpozději 21 dní předem emailem)

Lyže komplet do 139 cm 1.300,- Kč, od 140 cm 1.900,- Kč.

Helma 250,- Kč.