Ngomy Stránská

Motto

ČLEN BEZVA TÝMU

  • Narodil/a jsem se a bydlím...

Narodila jsem se v roce 2000 v Nymburku, ale od svého dětství žiji v Praze a za nic jiného bych to zatím nevyměnila. 

  • Čím se živím, co studuji...

Velkou část svého života jsem strávila na Gymnáziu profesora Jana Patočky, kde jsem úspěšně absolvovala maturitní zkoušku. Po maturitě jsem si dala rok pauzu od VŠ a šla jsem na pomaturitní studium němčiny, kde si hodlám udělat certifikát. Jazyky jsou pro mě totiž důležité.

  • Funkce na táboře, kvalifikace, jak dlouho...

Na tábor jezdím od roku 2017. Po roce jsem se stala praktikantkou a rok na to jsem se stala vedoucím oddílu. 

  • Co rád/a dělám, nedělám, koníčky...

Jsem člověk, který má spoustu zálib a snažím se v nich zlepšovat. Jedna z mých zálib je focení. Orientuji se ale spíše na focení na analogu. Líbí se mi ten proces, kdy nevíte jak ty fotky budou vypadat a jste překvapeni, až se všechny vyvolají. Ty fotky mají pak pro mě větší význam. Dále ráda sportuji, před pár lety jsem aktivně hrála softball a nyní jen cvičím sama pro sebe. Zajímám se také o módu, ráda zkouším nové prvky a inspiruji se ze zahraniční, ale i z domoviny. Dále se ale věnuji jazykům, čtení, vaření a ráda se vídám s kamrády, kteří jsou pro mě velice důležití.


  • Vztah k našemu táboru, dětem, proč jezdím...

Jako menší jsem nikdy nejezdila na tábor a velice toho lituji. Jednoho dne mi nabídla kamarádka z tábora, která je teď také vedoucí na táboře, jet s ní a od té doby jsem začala jezdit. Jsem ji velice vděčná, našla jsem si tu totiž kamarády a poznala jsem tu úžasné děti, které se za námi každý rok vrací. Jsou to vzpomínky, které budu mít na celý život.